Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Asus O!Play Mini FullHD 7.1 BOX

Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Sprzedam
Miasto: Rzeszów
Telefon: 511830906
   
dodano: 2018.03.03
ważne do: 2018.03.31
wyświetleń: 18

Szczegóły oferty:

Witam,

Mam do sprzedania markowego Asusa O!Play Mini Full HD 1080p 24p. Sprzęt w stanie bardzo dobrym. W bardzo dobrym stanie. 100 % sprawny.

Zestaw zawiera:

 • odtwarzacz
 • zasilacz
 • pilot

Kompaktowy zestaw multimedialny Full HD z 7.1-kanałowym dźwiękiem

 • Ekskluzywna funkcja AutoPlay: podłącz raz, odtwarzaj wszystko
 • Stylowy i kompaktowy odtwarzacz multimedialny HD
 • Imponujący dźwięk 7.1-kanałowy
 • Obsługa najpopularniejszych formatów multimedialnych
 • Automatyczne wykrywanie napisów RightTxT
 • Obsługa czytnika kart 4-w-1

MINI waży zaledwie 175 gramów. Oferuje obsługę multimediów w jakości Full HD 1080p. i został zaopatrzony w pokaźny pakiet funkcjonalności, między innymi z obsługą tekstów RighTxT, czytnik kart pamięci 4-w-1 (SD, MMC, MS i xD), obsługa Dolby TrueHD 7.1 czy złącze HDMI. Wspomniany system RightTxT zapewnia inteligentne dopasowanie napisów do filmów i innych zawartości wideo, oferuje przy tym szeroki wachlarz języków i w pełni automatyczną pracę (w czasie rzeczywistym, dopasowując napisy do wideo bez ingerencji użytkownika).

Więcej informacji na stronie producenta - https://www.asus.com/pl/Home-Entertainment/OPlay_Mini/

Odtwarzacz multimedialny ASUS Digital Media Player O!Play Mini Full HD 1080p z czytnikiem kart pamięci. Odtwarza większość znanych formatów. Dzięki swym niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się w podróży.

Funkcje urządzenia:

 • Odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć z urządzeń USB
 • Odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć z karty pamięci

Niewielki rozmiar, maksymalne możliwości! Odtwarzacz ASUS O!Play MINI jest niewielkim urządzeniem, które daje wiele możliwości odtwarzania wysokiej jakości multimediów Umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD oraz 7.1-kanałowego dźwięku, dzięki czemu możesz się cieszyć filmami muzyką i zdjęciami wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Ekskluzywna funkcja AutoPlay - podłącz raz, odtwarzaj wszystko Twoje dzieci albo rodzice nie potrafią używać O!Play za pomocą interfejsu? O!Play Mini jest bardzo wygodny dla osób, które nie są zaznajomione z komputerami. Ekskluzywna, opracowana przez firmę ASUS funkcja AutoPlay umożliwia podłączenie pamięci USB i odtwarzanie wszystkich rodzajów filmów bez użycia interfejsu. Jest też wygodnym rozwiązaniem dla osób, które chcą skorzystać z O!Play jako urządzenia reklamowego. O!Play Mini może służyć jako wyświetlacz odtwarzający filmy promocyjne w miejscach publicznych! 

Stylowy i kompaktowy odtwarzacz multimedialny HD O!Play Mini to doskonały dodatek do Twojego pokoju dziennego. Posiada błyszczące wykończenie i waży zaledwie 175g. Ciesz się multimedialną rozrywką z rodziną i przyjaciółmi. 

Obsługa najpotężniejszego dekodowania i najpopularniejszych formatów multimedialnych O!Play Mini umożliwia odtwarzanie filmów HD bez jakichkolwiek problemów z kompatybilnością. Obsługuje formaty Blu-ray Disc ISO, MKV, RMVB (1080p), H.264, Dolby, DTS, OGG, FLAC i wiele innych. 

7.1-kanałowy dźwięk i obraz Full HD 1080p zapewniają rozrywkę w jakości kinowej Czas na odtwarzanie multimediów w jakości Full HD! Odtwarzacz O!Play Mini ze złączem HDMI umożliwia strumieniowanie filmów full HD 1080p. Obsługuje imponujący dźwięk surround 7.1-kanałowy.

Automatyczne wykrywanie napisów RightTxT Ekskluzywna funkcja RightTxT zapewnia wygodniejsze oglądanie filmów z dowolnej części świata. Nie musisz wybierać napisów samodzielnie, O!Play Mini wybierze odpowiedni język za Ciebie. 

Czytnik kart pamięci 4-w-1 zapewniający łatwy dostęp do dużej liczby formatów zdjęć O!Play Mini umożliwia oglądanie wysokiej jakości zdjęć w każdej chwili. Działa jak duża ramka na zdjęcia, dzięki której możesz dzielić się wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi. Obsługuje karty SD/MMC/MS/xD oraz formaty zdjęć JPEG, BMP, PNG, GIF i TIFF. 

Łatwe zarządzanie plikami Intuicyjny interfejs O!Play Mini umożliwia łatwą organizację nawet największych bibliotek multimedialnych. Dzięki natychmiastowemu indeksowaniu, pliki odtwarzają się bardzo szybko!

Smart Database Manager graficznie pokazuje, czy zawartość została zaindeksowana. Ikonki plików, które nie zostały jeszcze zaindeksowane, mają szary kolor.

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego

Oprogramowanie sprzętowe aktualizowane jest gdy tylko pojawi się nowa wersja. Zespół ASUS O!Play otrzymał niedawno nagrodę za najlepszą długoterminową obsługę techniczną od Media Player World i stale ulepsza swoje produkty poprzez tworzenie aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Chcemy zapewnić wsparcie dla produktów nie tylko teraz, ale również w przyszłości.

Aktualnie nie ma chyba odtwarzacza, który oferował by taką jakość Full HD 1080p i to w standardzie 24p. Obraz jest wyjątkowej jakości.

Bardzo fajny odtwarzacz do filmów, który odtwarza praktycznie wszystkie formaty filmowe, w tym Full HD 1080p 24p (.mkv, i inne), płynnie i bez

problemów.

Obsługa polskich napisów. Multimedialny kombajn.

Świetne urządzenie - obejrzałem na nim wiele filmów. Nigdy nie było żadnych problemów.

Oryginalne opakowanie producenta.

Nowy kosztował ponad 450 zł.

Polecam.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1