Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Cieśla/Zbrojarz prowadzący – praca w Szwecji

Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: anna
Telefon: 518215122

dodano: 2018.06.14
ważne do: 2018.07.05
wyświetleń: 40

Szczegóły oferty:

Rzetelna firma  budowlana z długoletnią tradycją  związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą poszukuje

 Cieśli / Zbrojarzy prowadzących

Miejsce pracy:  Szwecja

Zadania:

·         Organizacja i realizacja prac zbrojarskich/ciesielskich

·         Bezpośredni nadzór nad pracownikami

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie

·         Wynagrodzenie: 20 000 SEK + premie

·         Zapewniony  przejazd i zakwaterowanie

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracach ciesielskich/zbrojarskich

·         Dyspozycyjność i chęć do pracy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

anna.rydzewska@top-manager.pl