Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: justyna kulpa
Telefon: 798056274

dodano: 2018.06.14
ważne do: 2018.07.05
wyświetleń: 38

Szczegóły oferty:

Kim jesteśmy?

Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:

MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy:  Hamburg

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·         Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach

·         Współpraca z Brygadami

Czego oczekujemy od Ciebie?

·         Znajomości rusztowań systemowych

·         Książeczki Montera Rusztowań

Co My Ci damy?

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

·         Nadgodziny płatne 50%

·         Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami

·         ZUS opłacony od realnych zarobków

·         Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld

·         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną

·         Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu

·         Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471